22 lipca 2024

COYU

W centrum Twojego Wszechświata

oznor

Odzyskiwanie danych komu można zaufać takie zlecenie.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki z urządzenia z systemem Android

Kiedy użytkownik szuka niezawodnego narzędzia do odzyskiwania danych android, istnieje kilka rzeczy do rozważenia. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, czy urządzenie, które próbujesz odzyskać, ma debugowanie USB. Inną rzeczą do rozważenia jest to, czy rootowanie jest wymagane, czy nie. W obu tych sytuacjach, istnieje wiele alternatyw dostępnych.

Czy można odzyskać usunięte pliki z urządzenia z systemem Android?

Pierwszym krokiem do odzyskania usuniętych plików z urządzenia z systemem Android jest podłączenie urządzenia do komputera. Następnie zainstaluj oprogramowanie do odzyskiwania na komputerze. To oprogramowanie będzie skanować kartę SD urządzenia z systemem Android i wyświetlić wszystkie usunięte pliki, że znalazł. Po zakończeniu skanowania, można wyświetlić podgląd odzyskanych plików i wybrać te, które chcesz odzyskać. Następnie można wybrać ścieżkę docelową przechowywania odzyskanych plików.

Niezależnie od rodzaju pliku usuniętego z telefonu z systemem Android, istnieje wiele narzędzi do odzyskiwania dostępnych w tym celu. Pierwszy z tych programów może odzyskać wiadomości, kontakty i zdjęcia z urządzeń z systemem Android. Jednak niektóre starsze urządzenia nie są kompatybilne z nowoczesnymi narzędziami do odzyskiwania. W przypadku tych urządzeń może być konieczne skorzystanie z usługi odzyskiwania danych. Firmy te mogą pomóc w przywróceniu usuniętych danych z dowolnego urządzenia z systemem Android.

Inną opcją odzyskania usuniętych plików z Androida jest skontaktowanie się z twórcami aplikacji, którą usunąłeś. Utrzymują oni serwery z kopiami zapasowymi w chmurze i prawdopodobnie będą w stanie pomóc Ci odzyskać usunięte pliki. Możliwe jest również odzyskanie utraconych danych z kart microSD. Niezależnie od tego, jakiej metody użyjesz, proces prawdopodobnie będzie czasochłonny.

Inną opcją jest zainstalowanie na komputerze narzędzia do odzyskiwania danych. Program przeskanuje Twój telefon za pomocą kabla USB. Gdy znajdzie urządzenie, wyświetli monit o wybranie typów plików, które chcesz odzyskać. Wybierz odpowiednie typy plików i kliknij Skanuj. Po zakończeniu skanowania, możesz następnie wyeksportować odzyskane pliki na swój komputer.

Podczas korzystania z programu do odzyskiwania danych musisz mieć dostęp do roota na swoim telefonie. Jest to konieczne, ponieważ oprogramowanie do odzyskiwania danych jest w stanie uzyskać dostęp do usuniętych danych tylko wtedy, gdy ma ten dostęp. Należy jednak pamiętać, że nie można odzyskać usuniętych plików z telefonu, jeśli nie ma kopii zapasowej.

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Jeśli nie masz dostępu root, zawsze możesz skorzystać z usługi tworzenia kopii zapasowych, takiej jak Google Backup. Po zalogowaniu się na swoje konto Google, będziesz musiał wybrać typ urządzenia, z którego korzystasz, a następnie wybrać pliki, które chcesz przywrócić.

Wymaga debugowania przez USB

Przed użyciem jakiegokolwiek oprogramowania do odzyskiwania danych w systemie Android, musisz włączyć debugowanie USB w swoim telefonie. Możesz to zrobić, przechodząc do menu Ustawienia i włączając opcje deweloperskie. Dzięki temu będziesz mógł podłączyć telefon do komputera. Dzięki temu będziesz mógł wykonywać różne funkcje i tworzyć kopie zapasowe danych. Jednak debugowanie USB może nie działać w telefonie, jeśli używasz telefonu z systemem Android 2.3 lub wcześniejszą wersją.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z rozwojem Androida, powinieneś unikać debugowania USB. Lepszą opcją byłoby użycie oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. Może pomóc Ci odzyskać utracone dane bez debugowania urządzenia. Debugowanie USB umożliwi komputerowi wykrycie urządzeń z systemem Android i włączenie ukrytych funkcji urządzenia.

Aby włączyć debugowanie USB w telefonie, musisz najpierw odblokować opcje deweloperskie. Gdy już to zrobisz, podłącz telefon do komputera za pomocą odpowiedniego kabla USB do transmisji danych. Upewnij się, że komputer ma to samo konto Google co Twój telefon. Po podłączeniu telefonu do komputera postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby rozpocząć proces przesyłania danych.

Jeśli używasz narzędzia do odzyskiwania danych z Androida bez trybu deweloperskiego, być może będziesz musiał włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu przed jego użyciem. Po wykonaniu tej czynności powinieneś być w stanie użyć myszy do kontrolowania procesu odzyskiwania. Debugowanie USB jest konieczne, gdy trzeba udostępnić lub odzyskać dane na urządzeniach z systemem Android.

Jeśli nie masz włączonego debugowania USB na swoim urządzeniu, nadal możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. Jednak ten proces nie jest możliwy, jeśli masz uszkodzony ekran lub uszkodzone urządzenie. Możesz użyć Google Drive, aby bezpiecznie przechowywać dane na karcie pamięci SD.

Po włączeniu debugowania USB na urządzeniu z systemem Android, można uruchomić oprogramowanie do odzyskiwania danych i przywrócić utracone pliki z niego. Pomoże Ci odzyskać dane z wielu różnych typów nośników pamięci, a także rozwiąże wszelkie problemy z telefonem z systemem Android, takie jak zablokowanie, zamrożenie lub zainfekowanie wirusem. Dodatkowo, oprogramowanie jest w 100% poufne i nie ujawni Twojej tożsamości.

Działa na Macu

Jeśli używasz zewnętrznej karty SD, możliwe jest odzyskanie danych z urządzenia z systemem Android bez uprawnień roota. Tego typu aplikacja jest w stanie odzyskać pliki z różnych formatów, w tym jpg, png i wmv. Nie odzyskuje jednak kontaktów, wiadomości tekstowych ani nagrań rozmów. Nie odzyskuje również ostatnio zrobionych zdjęć, które normalnie są przechowywane w pamięci internetowej telefonu.

Kolejny program do odzyskiwania danych z Androida nazywa się FoneLab. Jest to aplikacja kompatybilna z komputerami Mac, która obsługuje system macOS po 10.7 oraz urządzenia z Androidem działające w wersji 4.0 lub wyższej. Aplikacja jest łatwa w użyciu i skanuje urządzenie z Androidem w poszukiwaniu plików do odzyskania. Posiada również funkcję podglądu, która pozwala na podgląd interesujących nas plików. Możliwe jest odzyskanie plików z pamięci wewnętrznej, kart SD i kart SIM.

Innym popularnym narzędziem do odzyskiwania danych z Androida jest Apeaksoft. Ten program jest przeznaczony dla urządzeń z systemem Android i obsługuje wiele formatów plików, w tym MP3 i filmy. Możesz zapisać pliki na dysku USB dla łatwego dostępu i tworzenia kopii zapasowych, a także możesz wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. To narzędzie jest bezpieczne w użyciu i ma wysoki wskaźnik sukcesu.

Jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z systemu Android, ważne jest, aby wybrać program, który jest przyjazny dla początkujących. Oznacza to, że jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Należy również wybrać program, który jest niedrogi i łatwy w użyciu. Aplikacja przeskanuje Twoje urządzenie z systemem Android i ujawni wszystkie pliki na nim, niezależnie od tego, czy zostały usunięte, czy nadal istnieją. Możesz wybrać przywrócenie konkretnych plików lub nawet całego telefonu.

Odzyskiwanie danych z systemu Android jest możliwe na komputerze Mac, ale najlepiej użyć odpowiedniego programu. Dobre narzędzie pomoże Ci odzyskać pliki z zakorzenionego urządzenia z Androidem. Program może odzyskać pliki z karty SD i preinstalowanych aplikacji. Wersja Mac tej aplikacji obsługuje wszystkie urządzenia z systemem Android.

iMyFone D-Back Android Data Recovery obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android i ma różne opcje cenowe. Jest szybki i skuteczny, i wymaga tylko trzech kroków, aby odzyskać utracone dane. To oprogramowanie jest w 100% bezpieczne i bezpieczne w użyciu.

Nie wymaga rootowania

Jeśli straciłeś wszystkie swoje pliki z urządzenia z systemem Android, najlepszym sposobem na ich odzyskanie jest użycie aplikacji, która może odzyskać usunięte pliki z pamięci zewnętrznej. Jeśli nie chcesz rootować swojego telefonu, spróbuj użyć Google Drive lub Dropbox. Te aplikacje są darmowe i będą przywracać usunięte pliki.

Te aplikacje pozwalają odzyskać utracone dane Androida, wybierając pliki, które chcesz przywrócić, i stuknij przycisk Przywróć, aby je przywrócić. Możesz nawet wybrać typy plików, które chcesz przywrócić. Po wybraniu plików, które chcesz przywrócić, będziesz mógł dostosować Androida do swoich potrzeb.

Jeśli nie chcesz rootować swojego urządzenia z Androidem, możesz pobrać aplikację o nazwie Recover from Phone. Ta aplikacja pozwala przywrócić usunięte pliki i inne pliki z karty SD telefonu. Możesz również podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB, aby przenieść pliki, które próbujesz odzyskać.

Większość aplikacji do odzyskiwania danych na Androida wymaga rootowania, aby uzyskać dostęp do pamięci urządzenia. Jednak niektóre narzędzia mogą to zrobić bez rootowania, co oznacza, że nie naruszą Twojej gwarancji. Większość z tych aplikacji odzyska również usunięte pliki z telefonu z Androidem, jeśli przypadkowo je usunąłeś.

Zawsze najlepiej jest wykonać kopię zapasową urządzenia z systemem Android przed użyciem aplikacji innej firmy. Możesz użyć konta Google lub aplikacji innej firmy, aby to zrobić. Możesz również wykonać kopię zapasową danych, przenosząc ją na komputer za pomocą kabla USB. Pamiętaj jednak, że może to sprawić, że Twój telefon będzie niestabilny.

Tenorshare UltData for Android to aplikacja przeznaczona do odzyskiwania usuniętych plików z systemu Android bez rootowania. Aplikację można pobrać na komputer i użyć do przywrócenia utraconych danych z telefonu z systemem Android. Działa poprzez wykrycie urządzenia i przeniesienie plików do bezpiecznej lokalizacji. Ale zanim zaczniesz, powinieneś upewnić się, że masz port USB w swoim telefonie i włączyć debugowanie USB przed wykonaniem skanowania. Darmowa wersja UltData dla Androida ma ograniczone funkcje.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]