24 kwietnia 2024

CENTREOFYOURUNIVERSE.COM

W centrum Twego Wszechświata

Odzyskiwanie danych w skuteczne posunięcia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Top 5 Android Data Recovery Programs

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android to popularny program do odzyskiwania danych, który pozwala użytkownikom odzyskać usunięte pliki bez rootowania urządzeń. Program jest prosty w użyciu i pozwala użytkownikom na podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. Niezależnie od tego, czy straciłeś kontakty, SMS-y, czy zdjęcia, program może je odzyskać. Jest również kompatybilny z ponad 6,000 różnych urządzeń z systemem Android.

Jeśli chcesz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, warto mieć kopię zapasową danych przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Najlepszym sposobem na wykonanie kopii zapasowej jest skorzystanie z renomowanej usługi tworzenia kopii zapasowych. Tenorshare UltData to świetny wybór do tworzenia kopii zapasowych danych, ponieważ jest w 100% bezpieczny i w pełni funkcjonalny.

Po pobraniu aplikacji ze Sklepu Play można rozpocząć proces odzyskiwania danych. Pierwszym krokiem w tym procesie jest włączenie debugowania USB i wybranie typu pliku, który chcesz odzyskać. Gdy już to zrobisz, możesz rozpocząć skanowanie w poszukiwaniu plików i folderów.

Najlepszym sposobem na wypróbowanie Tenorshare UltData dla Androida jest pobranie bezpłatnej wersji próbnej. Ta wersja pozwala na podgląd utraconych plików, zanim zdecydujesz się zapłacić za licencję. Interfejs użytkownika oprogramowania jest prosty i atrakcyjny i ułatwia odzyskiwanie utraconych danych. Tenorshare posiada również Centrum Obsługi Klienta dedykowane do odpowiadania na pytania dotyczące jego oprogramowania. Istnieje również strona FAQ, która zawiera informacje o instalacji i identyfikowaniu błędów.

Kopacz dysków

Jeśli masz zakorzenione urządzenie z systemem Android, Disk Digger for Android może pomóc w odzyskaniu usuniętych plików. To darmowe narzędzie działa nawet po przywróceniu urządzenia do ustawień fabrycznych i nie uszkodzi usuniętych plików. Działa na dwa sposoby: może przeskanować całe urządzenie lub odzyskać pojedynczy plik, a także przesłać odzyskane pliki przez FTP.

Podczas korzystania z Disk Digger dla Androida, należy pamiętać, że nie będzie w stanie odzyskać usuniętych plików, jeśli pamięć jest pełna. Powodem jest to, że system Androida może uniemożliwić DiskDiggerowi zapisanie do swojego pliku tymczasowego i pozostawi on za sobą niektóre usunięte dane. Dobrą wiadomością jest to, że aplikacja jest darmowa do pobrania i oferuje dożywotnie aktualizacje. A jeszcze lepiej, że dostępna jest pomoc techniczna. Możesz również monitorować proces skanowania w czasie rzeczywistym i wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Kolejną zaletą DiskDigger jest to, że obsługuje wiele typów plików. Na przykład, jeśli szukasz zdjęć, możesz wybrać odzyskanie ich według rozmiaru, a nawet możesz wybrać, aby zapisać je w pamięci wewnętrznej telefonu. Możesz również zapisać odzyskane pliki na serwerze FTP, jeśli nie masz urządzenia z systemem Android.

Kolejną wspaniałą cechą Disk Digger dla Androida jest to, że nie wymaga on rootowania. Jednak zrootowane urządzenie pozwoli Disk Diggerowi odzyskać więcej danych. Aplikacja może działać na urządzeniach z systemem Android 2.2 (Froyo) i wyższym. Występuje w wersji darmowej i pro. Darmowa wersja jest dobrym rozwiązaniem, jeśli nie chcesz rootować swojego urządzenia. Podczas gdy darmowa wersja może pomóc w odzyskaniu usuniętych zdjęć, nie jest odpowiednia do odzyskiwania filmów.

FoneLab

Oprogramowanie do odzyskiwania danych FoneLab Android to potężne i elastyczne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android i oferuje 4-stopniowy proces odzyskiwania. To narzędzie może odzyskać usunięte wiadomości tekstowe, zdjęcia, pliki audio, historię połączeń i inne. To oprogramowanie będzie skanować swoje urządzenie i odzyskać dane bez rootowania.

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania należy podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Po podłączeniu zostaniesz poproszony o wybranie typów plików, które chcesz odzyskać. FoneLab obsługuje prawie wszystkie typy plików telefonu, w tym zdjęcia i wideo. Po wybraniu typów plików, które chcesz odzyskać, możesz rozpocząć skanowanie urządzenia i przywracanie utraconych danych.

Chociaż FoneLab może pomóc odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android bez rootowania, nie jest pozbawiony wad. Nie może działać na wszystkich modelach telefonów z Androidem i może wymagać rootowania, aby działać poprawnie. To może unieważnić gwarancję telefonu i zagrozić jego bezpieczeństwu. Kolejną wadą jest to, że oprogramowanie jest drogie. Musisz za nie zapłacić, aby nadal z niego korzystać, co czyni je ryzykowną opcją. Ponadto, darmowe wersje oprogramowania mogą mieć wirusy i inne problemy.

Po pobraniu FoneLab Android Data Recovery, podłącz swoje urządzenie z Androidem do komputera. Musisz włączyć debugowanie USB, zanim program wykryje Twoje urządzenie. Następnie program wyświetli listę typów plików. Wybierz, co musisz odzyskać i kliknij „Start”, aby odzyskać dane. Możesz wybrać, aby odzyskać zdjęcia, filmy, wiadomości tekstowe i dzienniki połączeń.

MiniTool Mobile Recovery

MiniTool Mobile Recovery for Android to darmowa aplikacja, która pozwala odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Program analizuje pamięć wewnętrzną telefonu i wyszukuje pliki. Działa w trybie tylko do odczytu, co oznacza, że nie zapisuje danych w pamięci telefonu. Po zakończeniu skanowania MiniTool Mobile Recovery wyświetla listę znalezionych plików. Dzięki temu możesz filtrować pliki, które chcesz odzyskać.

MiniTool Mobile Recovery for Android to prosta aplikacja, która pozwala odzyskać do jednego gigabajta danych z urządzenia z systemem Android. Oferuje dwie opcje odzyskiwania danych: pamięć wewnętrzna lub zewnętrzna karta SD. Narzędzie jest łatwe w użyciu i posiada przyjazny interfejs. Aby odzyskać pliki z urządzenia z systemem Android, należy wykonać kopię zapasową wszystkich danych osobistych na urządzeniu.

MiniTool Mobile Recovery for Android to najlepszy wybór, jeśli musisz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android. Może odzyskać utracone pliki z pamięci wewnętrznej, zewnętrznej karty SD i Google Drive. Program jest kompatybilny z systemem Windows 8.1, 8, 7 i XP, a także obsługuje wiele urządzeń z systemem Android. Program jest dostarczany z darmową wersją, która obsługuje odzyskiwanie danych do 1GB.

MiniTool Mobile Recovery for Android to doskonała darmowa alternatywa dla innych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android. Ten program ma łatwy w użyciu interfejs i obsługuje wiele typów danych, w tym kontakty, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, a nawet zdjęcia i dokumenty.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które obsługuje większość urządzeń z systemem Android, w tym najnowsze urządzenia. Może odzyskać pliki, które zostały usunięte, utracone lub uszkodzone. Jest jednak nieco droższy niż inne podobne programy.

EaseUS MobiSaver chroni Twoje dane mobilne dzięki unikalnej technologii szyfrowania. Nigdy nie nadpisuje istniejących danych. Co więcej, nie wymaga żadnej preinstalacji rozszerzeń ani oprogramowania na Twoim urządzeniu. Oznacza to, że możesz go używać bez obaw o wirusy i błędy – to idealne rozwiązanie dla użytkowników systemu Android!

EaseUS MobiSaver to potężne narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android oraz iOS. Odzyska dane z pamięci wewnętrznej telefonu oraz z pamięci zewnętrznej. Odzyska również kontakty i zdjęcia telefonu. Może nawet odzyskać notatki głosowe.

To oprogramowanie jest doskonałym wyborem dla użytkowników Androida, ponieważ działa ze wszystkimi głównymi wersjami systemu operacyjnego. Może pomóc w odzyskaniu usuniętych lub uszkodzonych danych z urządzeń z systemem Android. I to za darmo! Pozwala również na podgląd plików możliwych do odzyskania, dzięki czemu można wybrać te, które chcesz odzyskać. Możesz również wybrać przywrócenie tylko niektórych plików, takich jak filmy i obrazy.

EaseUS MobiSaver może również odzyskać dane z kopii zapasowej iTunes. Aby to zrobić, musisz zainstalować program na komputerze, na którym masz swoje kopie zapasowe. Następnie automatycznie wykryje on Twoje kopie zapasowe. Po zainstalowaniu wybierz kopię zapasową, z której chcesz odzyskać dane, a program wyświetli listę wszystkich plików, które są dostępne w tej kopii.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]